Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 03/09/2010 η ταχτική συνεδρίαση της Διοικούσας Επιτροπής (ΔΕ) του Παραρτήματος του Επιμελητηρίου στο χώρο του φοινικοδάσους στον Πρέβελη, με σκοπό την αξιολόγηση της καταστροφής που προκλήθηκε από την πρόσφατη πυρκαγιά στο οικοσύστημα της ευρύτερης περιοχής και την διατύπωση προτάσεων αποκατάστασης και διαχείρισης του παγκόσμιας φήμης τοπίου.
ΕτικέτεςΓΕΩΤΕΕ
Δείτε επίσης
Εκδηλώσεις: Ολοκληρωμένες Παρεμβάσεις για την ενίσχυση γνώσεων και δεξιοτήτων ανέργων Πτυχιούχων νέων έως 29 ετών, σε δυναμικούς τομείς του αναπτυξιακού μοντέλου της Οικονομίας
Το Γεωτεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας διοργανώνει 2 εκδηλώσεις την Παρασκευή 17 Μαΐου και ώρα 10:00 και …